Prosadíme naplnění Ústavy,
obnovu zemského uspořádání
Čech, Moravy a Slezska

Dohoda o volební spolupráci
mezi hnutím SPD a stranou Moravané

Prosadíme naplnění Ústavy, obnovu zemského uspořádání Čech, Moravy a Slezska


Prosadíme legislativní
uznání moravské národnosti

Dohoda o volební spolupráci
mezi hnutím SPD a stranou Moravané

Prosadíme legislativní uznání moravské národnosti
   

Volební spolupráce se Stranou přímé demokracie

Šumperk - kandidátní listina: Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Horák Jaroslav Ing. 66 SPD SPD soudní znalec Šumperk
2 Koblížek Ludvík 45 SPD SPD revizní technik Šumperk
3 Matušek Rostislav 48 SPD SPD trafikant Šumperk
4 Šerý Ondřej 34 SPD BEZPP živnostník Šumperk
5 Janečka Josef 69 SPD SPD technik Šumperk
6 Horák Jaroslav 41 SPD BEZPP fotbalový trenér dětí a mládeže Šumperk
7 Poprachová Danuše PhDr. 71 SPD Moravané lektorka Šumperk
8 Kocourková Věra 61 SPD APAČI 2017 živnostník Šumperk
9 Legierski Ondřej 44 SPD SPD seřizovač tkalcovských strojů Šumperk
10 Horáčková Ivona 41 SPD Moravané administrativní pracovnice Šumperk
11 Horáková Jaroslava Mgr. 65 SPD BEZPP advokát Šumperk
12 Skalický Petr 54 SPD BEZPP elektrikář Šumperk
13 Kocourek Vlastimil 65 SPD BEZPP živnostník Šumperk
14 Nováková Emilie 71 SPD BEZPP ekonomka Šumperk
15 Novák Jiří 71 SPD BEZPP automechanik Šumperk
16 Hufová Dana 65 SPD SPD tkadlena Šumperk
17 Jirošová Michaela 40 SPD BEZPP realitní specialista Šumperk
18 Janečka Jan 70 SPD SPD technik Šumperk
19 Valenta Martin 44 SPD BEZPP elektrikář Šumperk
20 Valentová Lenka 42 SPD BEZPP účetní Šumperk
21 Kříž Filip 44 SPD BEZPP manažer Šumperk
22 Kostelecká Jolana 56 SPD BEZPP prodavačka Šumperk
23 Klímek Petr 74 SPD BEZPP strojní zámečník Šumperk
24 Doubrava Pavel 54 SPD BEZPP montér Šumperk
25 Heinischová Alena 28 SPD BEZPP servírka Šumperk
26 Vacková Kateřina 56 SPD BEZPP živnostník Šumperk
27 Dubová Vladimíra 43 SPD BEZPP pekařka Šumperk

Celkem zobrazeno kandidátů:  27

 

Rožnov pod Radhoštěm - kandidátní listina: Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hotmar Zdeněk Ing. 70 SPD SPD konstruktér Rožnov pod Radhoštěm
2 Petrík Dušan 56 SPD SPD elektrikář Rožnov pod Radhoštěm
3 Okoun Zbyněk 58 SPD SPD řidič Rožnov pod Radhoštěm
4 Schober Ladislav 67 SPD SPD technik Rožnov pod Radhoštěm
5 Hruška Pavel 44 SPD SPD pracovník ostrahy Rožnov pod Radhoštěm
6 Borkovec Jan 64 SPD Moravané technik Rožnov pod Radhoštěm
7 Stavinoha Robert 43 SPD SPD operátor výroby Rožnov pod Radhoštěm
8 Dohnal Jiří 44 SPD BEZPP konzultant Rožnov pod Radhoštěm
9 Pokorný Jaromír 73 SPD BEZPP technik Rožnov pod Radhoštěm
10 Bardoň Aleš 71 SPD Moravané sklář Rožnov pod Radhoštěm
11 Křenek Jakub 20 SPD BEZPP student Rožnov pod Radhoštěm
12 Bauer Vilém 20 SPD BEZPP student Rožnov pod Radhoštěm
13 Bartošková Anežka Mgr. 66 SPD BEZPP pedagog Rožnov pod Radhoštěm
14 Zajíc Jan 69 SPD Moravané řidič Rožnov pod Radhoštěm
15 Petrík Lubomír 56 SPD BEZPP operátor výroby Rožnov pod Radhoštěm
16 Číp Vladimír Ing. 66 SPD BEZPP technolog Rožnov pod Radhoštěm
17 Kundlová Květoslava 65 SPD BEZPP pracovník ostrahy Rožnov pod Radhoštěm
18 Zeman Vladimír 71 SPD Moravané hudebník Rožnov pod Radhoštěm
19 Havlas Miroslav 26 SPD BEZPP dělník Rožnov pod Radhoštěm
20 Boruta Radim 64 SPD BEZPP rentiér Rožnov pod Radhoštěm
21 Topolánek Antonín 80 SPD Moravané technik Rožnov pod Radhoštěm

Celkem zobrazeno kandidátů:  21

 

Uherský Brod - kandidátní listina: Svob.a př.dem.-T.Okamura (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Magyarics Patrik 36 SPD SPD pracovník ve strojírenství Uherský Brod
2 Hauerland Jaroslav 18 SPD SPD student Uherský Brod
3 Ďurďová Libuše RNDr. Ph.D. 62 SPD Moravané překladatelka Těšov
4 Pochylý Roman 42 SPD BEZPP správce Újezdec
5 Skovajsa Miroslav 28 SPD BEZPP vedoucí výroby Újezdec
6 Magyaricsová Lenka 35 SPD SPD invalidní důchodkyně Uherský Brod
7 Vacula Jaroslav 73 SPD BEZPP zámečník, svářeč Uherský Brod
8 Sulima Irina Ing. 51 SPD SPD živnostník Uherský Brod
9 Vaculová Olga 48 SPD BEZPP pokladní Uherský Brod
10 Vlk Radim Mgr. 31 SPD SPD obchodní zástupce Uherský Brod
11 Práger Rudolf 74 SPD BEZPP major ve výslužbě Uherský Brod
12 Králík Josef 71 SPD Moravané důchodce Uherský Brod
13 Mlýnek František 73 SPD Moravané zedník Uherský Brod
14 Vlk Radek 54 SPD BEZPP pracovník v lázeňství Uherský Brod
15 Novák Milan 73 SPD BEZPP hoteliér Uherský Brod
16 Mráz Martin 30 SPD BEZPP skladník Uherský Brod
17 Pešek Lubor 28 SPD BEZPP technik IT Uherský Brod
18 Pešková Marcela 63 SPD BEZPP prodavačka Uherský Brod

Celkem zobrazeno kandidátů:  18